Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezent dla miłośników zwierząt

W tym poradniku prezentujemy pomysły na voucher na prezent dla miłośników zwierząt:

- bikejoring

Bikejoring to dynamiczna i ekscytująca aktywność rekreacyjna, która łączy w sobie jazdę na rowerze z pracą psów zaprzęgowych. To świetny sposób na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

- dogoterapia

Dogoterapia to forma terapii, która wykorzystuje interakcję z psem lub psami w celu poprawy zdrowia fizycznego, emocjonalnego i społecznego ludzi. Psy są wykorzystywane jako partnerzy terapeutyczni, ponieważ mają zdolność budowania relacji, dostarczania wsparcia emocjonalnego i stwarzania komfortowej atmosfery. Dogoterapia jest stosowana w różnych dziedzinach i może przynosić wiele korzyści.

- dogtrekking

Dogtrekking to forma aktywności na świeżym powietrzu, która łączy w sobie wędrówki po górach z udziałem psów. Podczas dogtrekkingu Ty i pies będziecie razem eksplorować górskie szlaki, cieszyć się naturą i wspaniałymi widokami.

- konsultacja behawioralna

Konsultacja behawioralna dla psa to usługa świadczona przez doświadczonego behawiorystę lub trenera psów, którego celem jest pomoc właścicielom w rozwiązywaniu problemów zachowania swojego psa oraz poprawa relacji między psem a właścicielem.

- psie zaprzęgi

Zapraszamy do niezapomnianej przygody w zimowej scenerii górskiej, podczas której będziecie prowadzeni przez doświadczonego mushera i jego zespół psów zaprzęgowych. To wyjątkowa okazja, aby poczuć energię i radość jazdy psim zaprzęgiem w malowniczym otoczeniu górskich szczytów i zasypanych lasów.

- szkolenie psa

Szkolenie psa to proces edukacyjny, który ma na celu nauczenie psa odpowiednich zachowań, komend i umiejętności. Dobre szkolenie może pomóc w stworzeniu posłusznego, dobrze wychowanego i bezpiecznego psa, a także wzmocnić więź między psem a jego właścicielem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prezentów dla miłośników zwierząt.

Polecane

pixel